روز زن براي احياي چه نگاهي به زن است و مي‌خواهيم از آن طريق چه چيزي را حفظ کنيم؟ - وبلاگ فراکتاب
زن-آنگونه-که-باید-باشد

روز زن برای احیای چه نگاهی به زن است و می‌خواهیم از آن طریق چه چیزی را حفظ کنیم؟

توصیه‌ای که دین به زنان می‌کند این است که

“حرف همسران خود را بشنوید ولی برای خدا، وقتی روشن شد به خاطر حکم خدا حرف او را می‌شنوید دیگر «منِ» همسرتان فربه نمی‌شود بلکه مسئولیت او بیشتر می‌گردد.” 

در کتاب “زن آنگونه که باید باشد” به قلم استاد طاهرزاده با عناوینی چون: زن؛ قدرت یا خدمت؟ مشورت با زنان، زن و مرد و حیات طیب، ازدواج تولدی دیگر و…. رو به رو می شویم که نه تنها به زن به عنوان مظهر لطافت و زیبایی می نگرد که بالاتر؛ زن را مظهر صفات جلالیه و رحمانیه خداوند می داند.

زن چهره‌ی اسم رحمت حق است و…

رحمت حق همیشه واسعه است، همین‌که شما از خدا چیزی بخواهید او جواب می‌دهد. اگر زن متوجه باشد که مظهر چنین اسمی است و خداوند از طریق اسم رحمان با او مرتبط است، بر اساس همان صفت با همسر و فرزندانش برخورد می‌کند و جنبه رحمانی خود را تقویت می‌نماید و به راحتی آماده پذیرش تمنّای مرد می‌باشد. رحمانی‌بودن خداوند به این معناست که خداوند تقاضای بندگانش را ردّ نمی‌کند، مظهر این اسم به نحو خاص، زنان هستند…….

 

این کتاب توسط انتشارات لب المیزان منتشر و هم اکنون در فراکتاب در دسترس شماست.  faraketab.ir

 

کتاب « زن آنگونه که باید باشد»

قیمت هر نسخه الکترونیکی کتاب: رایگان

خرید نسخه دیجیتالراهنمای فراکتابدانلود نرم افزار فراکتاب

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>