عیدی ما یادت نره؟! - وبلاگ فراکتاب

عیدی ما یادت نره؟!

و اما امروز…..

خبرگزاری فارس  اعلام کرد:

“طرح عیدانه کتاب”

عید که میشه همه در تکاپو که چکار کنن؟ چی به هم عیدی بدن؟ که لحظه هاشون قشنگ تر باشه و چقدر خوبه این لحظه های قشنگ مفید و پر هم باشن.

مدیرعامل خانه کتاب- آقای جلیسه- دیروز 11 اسفند ماه با اعلام “طرح عیدانه کتاب” نوید اون لحظه های قشنگ رو دادن.

آقای جلیسه گفت: طرح «عیدانه کتاب» از اتفاقات خوب در حوزه نشر با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که بخشی از یارانه مصرف کننده به سمت کتاب فروشی ها سوق داده شده است…تصمیم گرفتیم با توجه به فضای پرنشاط عید نوروز فرصتی برای مردم و کتابفروشی‌ها ایجاد کنیم تا از این فضا برای ادامه طرح «کتابفروشی به وسعت ایران» استفاده شود، از این رو طرح « عیدانه کتاب» با شعار «امسال کتاب عیدی دهیم» نوشته شد.»

در طرح «عیدانه کتاب» تقریبا تمام استان ها حضور فعال دارند. سامانه آنلاینی طراحی شده که در این سامانه چند اتفاق خوب برای علاقمندان به حوزه کتاب خواهد افتاد. تمام فعالیت های عیدانه کتاب در این سامانه ثبت و قابل مشاهده خواهد بود. همچنین، نقشه آنلاینی در این سامانه طراحی شد که در آن تعداد کتابفروشی های فعال در هر استان، آدرس و مشخصات آنها ثبت شده است….

لینک های مرتبط

خبرگزاری تسنیم

خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)

…….

ضمنا طرح عیدانه کتاب در استان خراسان رضوی را از آدرس ذیل دنبال کنید:

http://www.ketab.ir/modules.php?name=Book_Sellers&op=listonsite&state=7

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>