قورباغه ات را قورت بده! - وبلاگ فراکتاب
وبلاگ-قورباغه

قورباغه ات را قورت بده!

21 روش عالی برای مبارزه با تنبلی و انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر

«در خوردن قورباغه تان موفق باشید!»

برایان تریسی نویسنده پرفروش ترین کتابهایی همچون حداکثر موفقیت (Maximum Achievement) و 100 اصل شکست ناپذیر برای موفقیت شغلی ((The 100 Absolutely Unbreakable Laws of Business Success و همچنین چندین برنامه های صوتی پرفروش مانند 21 روش برای استخدام و نگه داشتن بهترین افراد و 21 روش برای بدست آوردن حقوق بالاتر و ترفیع سریعتر است. او در کتاب قورباغه ات را قورت بده توصیه های…..

عملی بسیاری است که به شما کمک می کند از تنبلی جلوگیری کنید و در زمان کمتر کارهای بیشتری انجام دهید. برایان تریسی بهترین ایده ها و بینش های مدیریت زمان را با هم در 21 مرحله ی عملی و سریع ترکیب کرده است. هر فصل شامل تمرینات خاصی است که شما می توانید از آنها استفاده کنید تا توصیه های تریسی را به سرعت اجرا کنید تا نتایج آنها را به چشم خود ببینید. برایان تریسی یکی از پیشتازان آمریکایی در زمینه ی رشد توانایی های بالقوه انسان و کارآیی فردی است. هر ساله با بیش از 250 هزار نفر در رابطه با رشد فردی و حرفه ای سخن می گوید.

میزان توانایی شما در انتخاب مهم ترین کار، شروع آن و تمرکز کامل تا اتمام آن، کلید اصلی کارآیی و بهره وری فردی است.

 

این کتاب توسط شرکت شادن پژواک، منتشر و هم اکنون در فراکتاب در دسترس شماست.  faraketab.ir

 

کتاب « قورباغه ات را قورت بده»

قیمت هر نسخه الکترونیکی کتاب: 30،000 ریال

خرید نسخه دیجیتالراهنمای فراکتابدانلود نرم افزار فراکتاب

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>