معرفی پرفروش ترین کتاب ترک سیگار در جهان - وبلاگ فراکتاب
بلاگ

معرفی پرفروش ترین کتاب ترک سیگار در جهان

(“آلن کار” ادعا می‌کند که هر کس این کتاب را بخواند و به دستورات آن عمل کند به راحتی خواهد توانست سیگار را ترک کند.)

در طول این سالها کتابهای زیادی درباره ترک سیگار، راهها و  ضررهای ان به چاپ رسیده است ( ترک سیگار بدون اضافه وزن از “پل مکنا”، ترک آسان و سریع سیگار از دکتر فریور، خودآموز ترک سیگار از متیو آلدریچ و…) اما شاید بتوان گفت هیچکدام به اندازه  راه آسان ترک سیگار اثر “آلن کار” در این زمینه موفق نبوده است.
شاید به خاطر نوع نگرش نویسنده به سیگار و فرد سیگاری است که این ادعا را محکم می کند.
نویسنده می گوید:” در مسیر ترک سیگار و کاهش تعداد آن، بهتر است سیگارهای سبک تر، بد مزه تر با نیکوتین کم تر انتخاب کنید .
نویسنده فرد سیگاری را به” ضمیر ناخودآگاه” خود فرا می خواند و با طرح پرشهایی از قبیل: بعد از ترک سیگار چقدر شاد خواهم بود؟؟ برای ترک راحت سیگار چه کنم؟؟ هدف من از ترک سیگار چیست؟؟ و …. ذهن او را به چالش می کشد.
من (یعقوب رضوی- مترجم) تا وقتی که این کتاب را تمام نکرده بودم ادعای وی را قبول نمی‌کردم، اما…

بعد از تمام کردن کتاب فهمیدم که حرف او درست بوده است. این روش را روی چند نفر از دوستان خودم امتحان کردم و با استفاده از این روش آنها توانستند سیگار را ترک کنند. تا امروز میلیونها نفر در سراسر جهان توانسته اند با استفاده از این کتاب سیگار را ترک کنند پس دلیلی ندارد که شما نتوانید این کار را بکنید.
تنها کاری که شما باید انجام بدهید این است که این کتاب را خوب بخوانید و به دستورات آن عمل کنید. زمانی که به فصل “آخرین سیگار” رسیدید تنها چیزی که برای ترک سیگار نیاز خواهید داشت یک تصمیم قاطع است و با این تصمیم شما به راحتی خواهید توانست سیگار را ترک کنید و تا آخر عمر هرگز دوباره دچار این دام نشوید.

کتاب « راه آسان ترک سیگار»

قیمت نسخه مکتوب: 28،000 ریال

قیمت نسخه الکترونیکی کتاب: 5،000 ریال

خرید نسخه دیجیتالراهنمای فراکتابدانلود نرم افزار فراکتاب

 

One thought on “معرفی پرفروش ترین کتاب ترک سیگار در جهان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>