یکی از علل سقوط حکومت فرانسه در جنگ جهانی دوم توسط آلمانها - وبلاگ فراکتاب
دختر-عشق-پسر

یکی از علل سقوط حکومت فرانسه در جنگ جهانی دوم توسط آلمانها

 (دختر- عشق- پسر)

«کالبد شکافی روابط بین دختر و پسر»

 جناب حجت ­الاسلام علی‌اکبر اسکندری در این کتاب با نگاهی همه جانبه و با زبانی ساده امّا کارشناسانه توانسته است ضمن پذیرش نیاز جنسی در دوره‌ی جوانی، به کالبد شکافی روابط بین دختر و پسر بپردازد و با تحلیل ساحت­های گوناگون آن از بحران‌ها و خطرها پرده بردارد و بین نیاز به ازدواج موفق و پایدار با هوس­های لجام گسیخته تفکیک قائل شود و راهکارهای مناسبی را برای دستیابی به عشق حقیقی به جوانان عزیز تقدیم نماید.

نویسنده در(دختر- عشق- پسر) ضمن بیان علل و انگیزه‏ های ارتباط با جنس مخالف به بررسی ضررهای فردی و اجتماعی آن پرداخته و در جایی می گوید:

یکی از بزرگترین ضررهای فردی این نوع ارتباط، فعال شدن شدید قوه‌ی تصور است که حداقل تاثیر این افکار و تصورات گاها خطرناک، دل مشغولی ست.

و در جایی دیگر در خصوص ضررهای اجتماعی آن می گوید:

“مارشال فیلیپ پتن، رئیس حکومت فرانسه، در زمان اشغال آلمانها در جنگ جهانی دوم سال 1940 خطاب به مردم فرانسه در رابطه با علل سقوط فرانسه می‏گوید:

ملت فرانسه! اشتباهات خود را بسنجیم، که بسیار سنگین است. ما فضیلت و اخلاق را دور انداختیم و تمام ارزشهای اخلاقی را کنار گذاشتیم. به تربیت فرزندان نپرداختیم و از اجتماع خانواده دوری گزیده و آزادانه به دنبال شهوات خود رفتیم. امروز نگاه کنید ببینید شهوترانی شما را به چه پرتگاهی کشانده است[1].

[1] – شرح رساله حقوق، ج1، ص530

 

این کتاب به همت موسسه فرهنگی قرآن و عترت راه روشن، منتشر و هم اکنون در فراکتاب در دسترس شماست.  faraketab.ir

 

کتاب « دختر- عشق- پسر»

قیمت هر نسخه الکترونیکی کتاب: 7،000 ریال

قیمت هر نسخه مکتوب کتاب: 30،000 ریال

خرید نسخه دیجیتالراهنمای فراکتابدانلود نرم افزار فراکتاب

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>