معرفی کتاب: روابط متکامل زن و مرد - وبلاگ فراکتاب
روابط متکامل زن و مرد

معرفی کتاب: روابط متکامل زن و مرد

مرحوم صفائی حائری، مشهور به عین-صاد از اندیشمندان معاصر بود که کمتر آثارش مورد توجه قرار گرفت، شاید یکی از بارزترین فصل تمایز های این اندیشمند بزرگ در نظم فکری ایشان باشد که با قدرت تحلیل فوق العاده و ادراک عمیق از موضوعات، ابتدا بحث را دسته بندی نموده تا نقشه کلی در ذهن مخاطب شکل بگیرد و سپس گام به گام مخاطب را با خود همراه کرده و محیط بحث را پوشش می دهد.

مطالعه کتاب روابط متکامل زن و مرد را می توان برای تمامی افراد توصیه کرد، چه مجردها و چه افراد متاهل و حتی آنهایی که قصد ازدواج ندارند.

در این کتاب نویسنده ابتدا از  ازدواج سخن به میان می آورد و سپس در فصل بعدی به مقوله تساوی زن و مرد می پردازد، در ادامه با پرداختن به حجاب و آزادی مخاطب را برای ورود به روابط متکامل زن و مرد آماده می کند.

از جمله نکاتی که در این کتاب به آن پرداخته شده است، ضرورت افزایش ظرفیت های درونی در برخوردها به جای پرهیز از برخورد است، در جایی ایشان نقش این ظرفیت را در یک رابطه اینچنین بیان می کنند:

این یک حقیقتى است که اگر من همسری انتخاب میکنم، شرایطی مـی گـذارم، مـی گـویم این آدم، آدم مهربانی است؛ اینطور نیست که تا آخرین لحظه زندگی اش همین خط مستقیم محبت را طی کند. لحظه هایی هم می شود که در دلش بغض می آید، نفرت می آید، خستگی  می آید. حالا یا به حق یا به ناحق. مساله این است که من با بغض و خستگى و نامهربانی او چگونه برخورد کنم.

 

معرفی و نقد: م.نداف

 

کتاب «روابط متکامل زن و مرد»

قیمت نسخه مکتوب: 35,000 ریال

قیمت نسخه الکترونیکی کتاب: 7,000 ریال

خرید نسخه دیجیتالراهنمای فراکتابدانلود نرم افزار فراکتاب

 

سردبیر نداف

مدیر فراکتاب

2 thoughts on “معرفی کتاب: روابط متکامل زن و مرد

  1. باعرض سلام
   خواننده گرامی
   این کتاب برای هر انسانی که رو به سوی تکامل دارد مفید است.
   کما اینکه تکامل با تجرد و تاهل یا حتی رده سنی منافاتی ندارد.
   ضمن اینکه قطعا تجربه ای که شما از خواندن این کتاب کسب می کنید در زندگی آینده و نحوه برخورد با همسرتان بسیار موثر و مفید خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>