نوستالژی+کاریکاتور=قاف - وبلاگ فراکتاب
IMG_20160112_220207

نوستالژی+کاریکاتور=قاف

نوستالژیکاتور” ندا شاه‌نوری یکی از 10 اثر مجموعه طنز قاف لبخند است که با محوریت طنز ادبی و ژورنالیستی فصل تمایزی است از میان آثار هم تراز خود.

«دریغ یاد»

خانم شاه‌نوری در کوران طنازان مذکر، پرچم اناث را بالا گرفته و با ترکیب دو لغت نوستالژی و کاریکاتور کاری کرده است که قضاوتش با شماست. این طنازه خوش قلم به تفصیل برخی از المان‌های نوستالژی نسل‌های پیشین را دست‌مایه خود قرار داده تا بیابد علت این نوستالژی‌زدگی جماعت ایرانی و الی آخر را شناسایی کند.

این بانو در قطعه ای گفته‌اند: معلوم نیست چرا نسل ما هنوز به ۴۰سالگی نرسیده دچار نوستالژی شده است؟!!!! چرا یکهو …

بین ما مد شد که برای شامپو تخم‌مرغی و نوار کاست آه بکشیم؟!!!! یک نفر می‌گفت آدمهای غمگینی که آینده ندارند به گذشته، بند می‌کنند. البته ما توی دهن آن یک نفر زدیم و گفتیم: «حالا اگه چهار نفر دور هم جمع بشن و آلبوم نگاه کنن یعنی آتیه ندارن؟ بدبختن؟ تو دیوار خوردن؟ یأس فلسفی گرفتن؟ فهمیدن دیروز بهتر از امروز و امروز بهتر از فرداست؟ برو عامو…»

 

نسخه دیجیتال این کتاب که به همت نشر قاف منتشر و در اختیار عموم است، هم اکنون با نازلترین قیمت در فراکتاب در دسترس شماست.  faraketab.ir

 

 

کتاب « نوستالژیکاتور»

قیمت هر نسخه الکترونیکی کتاب: 17,670 ریال

خرید نسخه دیجیتالراهنمای فراکتابدانلود نرم افزار فراکتاب

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>