کتابخانه دیجیتال تخصصی انقلاب و دفاع مقدس - وبلاگ فراکتاب
بلاگ-کمپین-کتاب-های-دفاع-مقدس

کتابخانه دیجیتال تخصصی انقلاب و دفاع مقدس

و اما امروز…..

همواره حفظ و نشر آثار  انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس  دغدغه اصلی مقام معظم رهبری و عموم مردم بوده است و تا کنون زحمات زیادی به جهت احیا ارزشهای آن دوران برای نسل های آتی کشیده شده است؛

در همین راستا  فراکتاب به تازگی بخش تخصصی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را رونمایی نموده است.

در این بخش حدود 400 کتاب در حوزه  انقلاب و دفاع مقدس عرضه شده است که آثار ناشرینی چون سوره مهر، فاتحان ،روایت فتح و عماد فردا و… از آن جمله است. نکته حایز اهمیت، وجود آثار تقریظ شده توسط مقام معظم رهبری است که از آن جمله می توان به آن بیست و سه نفر، دا، پایی که جا ماند، بابا نظر، لشکر خوبان و… اشاره کرد.

اما فصل تمایز شاخص دیگر این کتابخانه، وجود….

کتابهای صوتی است. به همت انتشارات سوره مهر، کتب جای امن گلوله ها، دریا خانم، دختران اُ.پی .دی، گوشواره عرش و نامه های کوفی به صورت صوتی عرضه شده اند که با توجه به کیفیت خوب کار، شنیدن آن بسیار لذت بخش است.

نهایتا باید خاطر نشان کرد که با نصب این نرم افزار (که به صورت رایگان قابل دریافت است) به بیش از 1000 هزار عنوان کتاب در حوزه های عمومی، ادبیات، مدیریت، روانشناسی و البته کودک و نوجوان، از معتبرترین ناشرین ایران دسترسی پیدا می کنید تا بدین ترتیب تلفن هوشمند شما به کتابخانه همراه شما تبدیل شود.

جهت مشاهده لیست آثار و یا دریافت نرم افزار به آدرس ذیل مراجعه کنید:

www.Faraketab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>