"خواب و تعبیر آن" - وبلاگ فراکتاب
بلاگ-خواب-و-تعبیر

“خواب و تعبیر آن”

دیدن درخت خرما در خواب نشانه چیست؟؟
اگر در خواب ببینیم که لباسی نو به تن کرده ایم نشانه چیست؟؟
اگر خواب ببینیم که…..
اینها سوالاتی است که همه ما دوست داریم بدانیم.
بهترین راهنما در این زمینه کتب «تعبیر خواب» هستند. خداوند متعال ، همه مردم را از نعمت خواب دیدن بهره‏مند ساخته است و بیشتر کسانی که خوابی می‏بینند ، مایلند که از تعبیر آن آگاه شوند.
نتیجه این وضعیت (فراگیر بودن پدیده خواب و میل شدید به آگاهی از تعبیر رؤیا) ، فراوانی چاپ و توزیع و فروش کتاب‏های مربوط به تعبیر خواب است.
کتاب حاضر که به همت “نشر جمال” تهیه و نسخه دیجیتال آن در کتابخوان فراکتاب موجود است کتابی بسیار جذاب و خواندنی است.
د راین کتاب با حقیقت رویا، جایگاه خواب و آداب درست خوابیدن، دورى از خرافاتِ تعبیر خواب‏هاى موجود ، اصول و معیارهای اصلی تعبیر خواب حکایاتى از خواب‏هاى خواندنى و … آشنا می شویم. با خواندن این کتاب…..
جان خویش را همواره هشیار و بیدار نگه‏دارید. با بررسى چیستى خواب و نگاه غیر مادى به خواب ، یک‏‌سوّم از عمر هر انسان بازیافت می‌‏شود .
نه توجّه به رؤیا ـ که حقیقتاً یک نعمت بزرگ است ـ و نه میل عمومی به موضوع تعبیر خواب ، امر ناپسندی نیست ؛ امّا جای تأسف است که ناشران و مؤلّفان، هرگز در پی استفاده بهتر از این میل عمومی و نیز کاستن از آفات انس خیال‏ پردازانه با کتاب‏های «تعبیر خواب» نبوده اند .

 

 

کتاب « تعبیر خواب»

قیمت هر نسخه الکترونیکی کتاب: 49،000 ریال

قیمت هر نسخه مکتوب کتاب: 90،000 ریال

خرید نسخه دیجیتالراهنمای فراکتابدانلود نرم افزار فراکتاب

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>